Şartlar ve koşullar

Web sitemizin adresi: https://defnecicek.com.

Firmamızın ünvanı: DEFNE Organizasyon Çiçekçilik Peyzaj Tanıtım ve Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi

Veri gizliliği

Bilgilerinizi nasıl ele aldığımızı öğrenmek için lütfen aşağıdaki politikayı okuyun. Veri Gizliliği Politikamızın bilinmesi ve anlaşılması size daha iyi hizmet sunmamızı sağlayacaktır.

Defne Çiçek, veritabanındaki hiçbir ad, adres veya bilgileri satmayacak ve 3. kişilerle hiçbir bilgiyi paylaşmayacaktır.

Bilgilerinizi ticari fuarlar, web formları ve şirketimiz ile doğrudan temas yoluyla talep ettiğiniz materyalleri göndermek amacıyla toplarız. Gönderdiğimiz elektronik yazışmalarda, gelecekteki postaları iptal etme seçeneğiniz her zaman olacaktır.

Sitemizde kredi kartı bilgileri hiçbir biçimde veritabanımızda tutulmaz. Kart bilgilerinizi girdiğiniz elektronik ortam, bir banka veya BDDK onaylı finans kuruluşudur ki anlamı; kart bilgilerinizin en üst düzey koruma altında olması ve Defne Çiçek’in bu bilgilere erişmiyor, olmasıdır.

Hangi kişisel verileri topluyoruz ve neden topluyoruz

Defne Çiçek, bilgilerinizi güncel pazar ve ürün bilgileri vermek ve sizi en son ürün duyuruları, özel teklifler ve size fayda sağlayacağına inandığı bilgileri güncel tutmak için toplar ve kullanır.

Bu web sitesi, Google Inc (“Google”) tarafından sağlanan bir web analiz hizmeti olan Google Analytics’i kullanmaktadır . Google Analytics , bir web sitesi ziyaretçisinin bilgisayarında depolanan “çerezler” , metin dosyaları kullanır . Bu çerezler anonim trafik verileri toplar ve ziyaretçinin bu web sitesini kullanımının analizine izin verir.

Daha fazla bilgi için lütfen okuyun: